1–16 z 22 Wyników

Sortuj według:

Lecznicze i dermatologiczne szampony do włosów

W pielęgnacji włosów ważny jest jej każdy etap. Pierwszym podstawowym elementem jest mycie skóry głowy i włosów odpowiednim dla nas szamponem. Dobrej jakości szampony do włosów przeznaczone są dla osób z różną charakterystyką skóry głowy – szampony przeciwłupieżowe, szampony nawilżające, szampony dodające włosom objętości, do włosów przetłuszczających czy przeciw wypadaniu włosów to rodzaje kosmetyków, po które sięgamy najczęściej. Dostępne są także produkty dla osób ze skórą normalną – wspierają one dotychczasowy balans skóry głowy.

Szampony do włosów do różnych typów skóry głowy

Szampony do włosów tak naprawdę należy stosować przede wszystkim na skórę głowy – to na nią nakładamy uprzednio rozmasowaną w dłoniach porcję szamponu. Dokładnie masując, oczyszczamy skórę głowy z nadmiaru sebum, a następnie delikatnie rozprowadzając szampon po całej długości włosów oczyszczamy kosmyki. Dzięki temu skóra głowy i włosy są dobrze oczyszczone, a naszych pasm włosów nie narażamy na uszkodzenia, które mogą powstać w wyniku zbyt mocnego pocierania włosów.

Właśnie dlatego szampony do włosów dobieramy przede wszystkim pod względem naszej skóry. W naszej ofercie dostępne są produkty, które dostosowane są do potrzeb skóry głowy – szampony do włosów przetłuszczających się skutecznie usuwają nadmiar sebum, przeciwłupieżowe działają przeciwgrzybicznie, a szampony wzmacniające przygotowują włosy do dalszej, odpowiedniej pielęgnacji. Tę wykonujemy przede wszystkim z wykorzystaniem odżywek do włosów, które również dostosowane są do naszych potrzeb.

Szampony do włosów najlepszych marek

Specjalistyczne szampony do włosów pozwalają nam oczyścić skórę głowy i przygotować kosmyki do należytej pielęgnacji. Wybór odpowiedniego produktu jest niezwykle ważny, by nasze pasma były lśniące, zdrowe i pięknie prezentowały się w każdej sytuacji. Dlatego tak ważne jest, by wybierać szampony do włosów najlepszych marek – Bioxsine, Bioblas oraz BioNike to kosmetyki, które polecają trycholodzy i najlepsi fryzjerzy, polecający swoim klientom świadomą pielęgnację skóry głowy i włosów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.