Wyniki

Sortuj według:

Preparaty na włosy, skórę i paznokcie

Preparaty na włosy, skórę i paznokcie pomagają nam zachować dobrą ich kondycję, a także uporać się z niedoskonałościami. Wypadające, osłabione włosy, łamliwe paznokcie oraz szara pozbawiona blasku, z widocznymi oznakami starzenia skóra nie dodają nam uroku. Jednak stanowią one nie tylko problem estetyczny, ale i zdrowotny. Ich osłabienie to efekt niedoborów witamin i minerałów, ale i niekiedy pewnych chorób. Dlatego suplementy na włosy, skórę i paznokcie są pierwszym krokiem w walce ze słabszą ich kondycją, a suplementacji musi towarzyszyć zdrowa dieta. W przypadku braku widocznej poprawy, należy zgłosić się do lekarza, aby ustalić przyczyny i podjąć odpowiednie leczenie. Jednak w większości przypadków włosy wypadają w nadmiarze, a paznokcie stają się kruche w wyniku niedoborów oraz niewłaściwej pielęgnacji. Wysokiej jakości preparaty na włosy, skórę i paznokcie wraz ze zmianą nawyków żywieniowych pozwalają nam odzyskać mocne, lśniące kosmyki oraz odporne na złamania paznokcie.

Preparaty na włosy, skórę i paznokcie – na co pomagają?

Suplementy na włosy, skórę i paznokcie to preparaty bogate w składniki potrzebne do utrzymania kondycji i zdrowia. Koenzym Q10, witamina A+E, kolagen do picia z biotyną, witamina C, keratyna to najczęściej występujące w preparatach na włosy, skórę i paznokcie składniki aktywne, które wzmacniają je od środka. To dzięki nim włosy są błyszczące i nie wypadają w nadmiarze. Paznokcie są twarde, nie łamią się, a skóra zachowuje blask i lepiej znosi upływ czasu.

Specjalistyczne suplementy na włosy, skórę i paznokcie

Wysoka przyswajalność, czystość składników aktywnych i wysoka skuteczność to najważniejsze aspekty, jakie należy uwzględnić, wybierając suplementy wzmacniające włosy, skórę i paznokcie. Wśród preparatów, które dostępne są w naszej ofercie, znajdują się suplementy najlepszych producentów: Bioblas, BioNike i Bioxsine. Za markami kryją się specjaliści i opracowywane formuły, które są dla naszego organizmu najskuteczniejsze. Oprócz wspomagania go w utrzymania dobrej kondycji skóry, paznokci i włosów, niektóre z suplementów przygotowane zostały z myślą o specjalnych potrzebach – BioNike Nutraceutical Well-Age 50+ to preparat dla kobiet powyżej 50. roku życia, który łagodzi skutki menopauzy związane ze zmianami hormonalnymi. BioNike Nutraceutical Redukcja Cellulitu to suplement, który ułatwia pozbycie się z organizmu nadmiaru wody, jednocześnie zmniejszając cellulit wodny.

Dobierając suplement na włosy, skórę i paznokcie do swoich potrzeb, należy pamiętać o wielotorowym działaniu. Zbilansowana dieta 80/20, która zapewnia co najmniej 80% składników zdrowych i bogatych w składniki aktywne, odpowiednie nawadnianie organizmu, wysypianie się oraz aktywność fizyczna w połączeniu ze sprawdzoną suplementacją nie tylko uchronią nas przed nadmiernym wypadaniem włosów czy fotostarzeniem się skóry. To przede wszystkim sprawdzony przepis na zachowanie zdrowia i urody na długie lata i odpowiednią dawkę energii, by czerpać z życia pełnymi garściami. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą – rozpocznij suplementację i dbaj o siebie każdego dnia.