Wyniki

Sortuj według:

Odżywki do włosów

Piękne, lśniące, sprężyste włosy to marzenie każdej i każdego z nas. Właściwa pielęgnacja pozwala nam cieszyć się wymarzona fryzurą, a kluczowym jej elementem jest stosowanie odżywek do włosów. To właśnie one pielęgnują, odżywiają, nawilżają, odbudowują, dodają objętości, redukują puszenie i ułatwiają rozczesywanie – oczywiście tuż po tym, jak szampony do włosów odpowiednio je do tego przygotowują. Wybór i prawidłowy sposób zastosowania kosmetyków do pielęgnacji włosów czyni cuda, a gdy potrzebujemy dodatkowego wsparcia w walce o zdrowe włosy, warto sięgnąć po preparaty na włosy, skórę i paznokcie, które działają od wewnątrz.

Odżywki do włosów do zadań specjalnych

Produkty do mycia włosów oddziałują przede wszystkim na skórę głowy. Oczyszczają ją z sebum, a piana swobodnie spływająca po kosmykach delikatnie oczyszcza także włosy, przygotowując je do działania odżywek do włosów. Ich zadaniem jest dostarczenie takich substancji, które nasze włosy potrzebują – dlatego odżywki należy wybierać według potrzeb naszych włosów.

W naszej ofercie dostępne są odżywki do włosów ze spłukiwaniem i bez spłukiwania, praktyczne spraya oraz uwielbiane olejki, które można także wykorzystywać do olejowania przed myciem głowy. Bioxsine, Bioblas i BioNike to marki, które rekomendują trycholodzy. Odżywki do włosów tych marek to specjalistyczne kosmetyki o precyzyjnie skomponowanym składzie, w którym znajdziemy najlepszej jakości składniki odżywcze. Dzięki temu są wysoce skuteczne, a efekty uzyskiwane dzięki pielęgnacji z zastosowaniem tych odżywek do włosów są objawem rzeczywistego odżywienia i nawilżenia, a nie maskowania problemów.

Wybierz odżywkę do Twoich włosów i korzystaj z dobrodziejstwa natury i nowoczesności, które łączą się w trosce o Twoje zdrowie i urodę.