Single Result

Sortuj według:

Pielęgnując codzienne rytuały pielęgnacyjne, nie możemy zapominać o tych, których efekty obserwujemy po nocy. W jej trakcie dochodzi do regeneracji naszego organizmu – z jednej strony noc daje nam ukojenie, z drugiej strony w trakcie snu zachodzą intensywne procesy regenerujące, również w komórkach skóry. Dlatego warto wspomóc nasz organizm – w tym przypadku stosując dobrej jakości kremy do twarzy na noc. Regeneracja, odżywienie, nawilżenie skóry w trakcie snu to podwójna korzyść. Z jednej strony odwdzięczamy się jej za cały dzień, z drugiej przygotowujemy ją na kolejny. Dlatego nie należy pomijać wieczornej pielęgnacji skóry z zastosowaniem dobrego kremu do twarzy na noc.

Jak działają kremy na noc?

Głównym celem wieczornej pielęgnacji uwzględniającej zastosowanie kremu do twarzy na noc, jest intensywna odbudowa ochronnej warstwy hydrolipidowej, która w ciągu dnia znosi różne nieprzychylne warunki, takie jak wiatr, promienie słoneczne, mróz. Równocześnie kremy zapewniają nawilżenie wewnątrz skóry i jej odżywienie – składniki aktywne ujędrniają skórę, zwiększają jej elastyczność i zmniejszają nieprzyjemne uczucie napięcia. Dwa razy w tygodniu warto przed nałożeniem kremu na noc, zastosować maseczkę do twarzy, a raz w tygodniu zabieg ten poprzedzić peelingiem skóry twarzy. Dzięki temu składniki odżywcze z maseczki oraz kremu do twarzy na noc jeszcze lepiej się wchłoną.

Kremy do twarzy na noc to kosmetyki, które muszą znaleźć się w kosmetyczce każdej z nas. W naszej ofercie dostępne są kremy na noc marki BioNike, której produkty kierowane są do różnych rodzajów cery z dużym naciskiem na cerę wrażliwą i nadreaktywną. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.