Wyniki

Sortuj według:

Pielęgnacja skóry twarzy to niezwykle ważny element naszej codziennej pielęgnacyjnej rutyny. Stosując systematycznie odpowiednie dla naszej cery kosmetyki oraz wykonując – w domowym zaciszu lub w salonie kosmetycznym – zabiegi kosmetyczne, nie tylko opóźniamy proces starzenia, ale również dbamy, by nasza skóra była promienna każdego dnia. Pomagają nam w tym wysokiej jakości kosmetyki, między innymi kremy do twarzy na dzień, które od kremów na noc różnią się przede wszystkim formułą, ale i składem. Kremy na dzień to lżejsze produkty, których zadaniem jest odżywienie, pielęgnacja, ochrona przed promieniami UV, nawilżenie czy regulacja wydzielania sebum. Tak, jak każdy kosmetyk, tak i krem do twarzy na dzień i na noc musi być dobrany do potrzeb naszej skóry.

Kremy do twarzy na dzień do różnego rodzaju cery

Cera normalna, sucha i bardzo sucha, wrażliwa, mieszana i przetłuszczająca to podstawowe rodzaje cery, do których musimy dobierać nasze kosmetyki. Również kremy do twarzy na dzień powinny być dostosowane do potrzeb naszej cery. Ważnym elementem pielęgnacji skóry twarzy jest jej nawilżenie, którego potrzebuje każdy rodzaj cery – nie mogą o tym czynniku zapominać osoby z cerą tłustą i mieszaną. Tylko odpowiednie nawilżenie pomoże w regulacji wydzielania sebum bez jednoczesnego narażania jej na utratę cennej warstwy hydro-lipidowej. Nieco intensywniejszego nawilżenia potrzebuje cera sucha, z kolei wrażliwej cerze musimy zapewnić krem o delikatnej formule.

Kremy na dzień do różnego rodzaju cery zamówisz w naszym sklepie online. Są to przede wszystkim kremy BioNike, firmy, której główną misją jest oferowanie kosmetyków do cery wrażliwej, nadreaktywnej i tej najbardziej wymagającej. Wysokiej jakości składniki aktywne, nieobciążająca cery formuła i wysoka skuteczność zamknięte w tubce lub słoiczku z kremem do twarzy na dzień zaspokoją potrzeby cery wymagającej troskliwej opieki na co dzień.

Kremy na dzień – szybkie wchłanianie, przyjemna aplikacja

Nie bez znaczenia jest również konsystencja, zapewniająca szybkie wchłanianie się kosmetyki i bez pozostawiania filmu, nieprzyjemnej i zbędnej warstwy na skórze. Dzięki temu kremy te doskonale sprawdzają się na co dzień, również pod makijaż i w upalne dni. Pamiętaj, aby przed nałożeniem kremu dokładnie oczyścić skórę i ją stonizować, wyrównując pH. Możesz także nałożyć serum – jeśli się na to zdecydujesz, kosmetyk ten musi dobrze się wchłonąć, zanim zastosujesz swój ulubiony krem na dzień do twarzy.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą – zamów online krem do twarzy na dzień i kontynuuj pielęgnację w trosce o piękno, zdrowie i dobre samopoczucie.