1–16 z 18 Wyników

Sortuj według:

Laktatory i inne akcesoria do KPI

Chociaż nie każda kobieta może i nie każda kobieta chce karmić dziecko piersią, wiele mam przekonuje, że to jednocześnie najpiękniejszy, ale i najtrudniejszy okres wczesnego macierzyństwa. Karmienie piersią wymaga nieustannej opieki nad maluszkiem w dzień i w nocy, a tata lub inny członek rodziny nie może w 100% zdjąć ciężar z mamy i przejąć tę opiekę. Istnieją jednak sposoby, by móc znaleźć chwilę tylko dla siebie lub na inne obowiązki, np. pracę zawodową, karmiąc dziecko. Akcesoria do KPI są w tym szczególnie pomocne – a przede wszystkim laktatory, które pozwalają w pewien sposób regulować karmienie piersią i organizować podawanie pokarmu mamy przez tatę lub inne bliskie osoby.

Laktatory elektroniczne

Laktatory elektroniczne to urządzenie, które pozwala odciągnąć nadmiar pokarmu, by móc go zamrozić i wykorzystać, gdy będzie taka potrzeba. Odciąganie pokarmu pozwala zorganizować mamie czas, by mogła realizować się zawodowo lub znaleźć chwilę tylko dla siebie. Jest też kluczowe w trakcie wzmożonej laktacji, a także w przypadku, gdy dziecko słabo ssie i nie radzi sobie z samodzielnym pobieraniem pokarmu z piersi mamy. Laktatory elektroniczne ułatwiają odciąganie mleka, są wydajne i wygodne w użyciu, a przy tym ciche i lekkie. Ciekawym rozwiązaniem jest również odciąganie pokarmu z drugiej piersi, podczas karmienia dziecka – pomaga w tym kolektor na mleko. W naszej ofercie dostępne są również laktatory z gorsetem oraz elementy wymienne do laktatorów, takie jak lejki czy zawory.

Inne akcesoria dla mam KPI

Po odciągnięciu mleka, konieczne jest jego schłodzenie, jeśli chcemy wkrótce podać maluszkowi lub zamrożenie, gdy planujemy zachować porcję pokarmu na przyszłość. Woreczki z adapterem do przechowywania i mrożenia mleka to rozwiązanie, które zdecydowanie ułatwia to zadanie. A gdy będziemy chcieli podgrzać wcześniej odciągnięte mleko, możemy skorzystać z podgrzewacza do mleka z funkcją sterylizacji – możliwość ustawienia określonej temperatury oraz jednoczesna sterylizacja butelki to duże ułatwienie dla zabieganych rodziców.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą – wybieraj spośród sprawdzonych akcesoriów dla mam KPI.